DLA KOGO KIEROWANY JEST
PROGRAM PARTNERSKI?

Jeśli chcesz zbudować dochód pasywny, a jesteś

1. Freelancerem - Tworzącym strony internetowe
2. Agencją reklamową - Działającą głównie offline
3. Agencją reklamową - On-line, ale nie świadczysz usług SEO/SEM
4. Zadowolonym klientem SEMTREE - chiałbyś obniżyć swoją fakturę


DLACZEGO WARTO BYĆ PARTNEREM?

1

Proste zasady - Współpracujemy z partnerami na przejrzystych i prostych zasadach. Żadnych ukrytych zapisów. Po prostu sprawiedliwy biznes.

2

Bez limitu - Im częściej nas polecasz, tym lepiej! Nie narzucamy sztucznych limitów – skuteczne partnerstwo zasługuje na premiowanie.

3

500 zł dla polecającego - Poleciłeś nas? To świetnie! Każdy polecający, współpracujący z nami w ramach programu partnerskiego, może liczyć z tego tytułu na realny zysk za każde polecenie.

4

10% dla polecającego - Nasi partnerzy zasługują na specjalne traktowanie. Dlatego, współpracując z nami i korzystając z usług SEMTREE, mogą liczyć na specjalny rabat.

UWAGA! PO KONTAKCIE Z NAMI ZMIENISZ SWÓJ BIZNES o 180°

JASNY PROCES WSPÓŁPRACY

Poleć agencję
SEMTREE

Przekaż nam
kontakt

Otrzymaj 500 zł
za polecenie

Nowy klient otrzyma
10% rabatu

ELASTYCZNE MODELE WSPÓŁPRACY,
COMIESIĘCZNA PROWIZJA

MODEL JAWNY

Gdy polecasz SEMTREE swojemu klientowi, to on podpisuje umowę z nami. Ty zaś otrzymujesz umówioną kwotę za polecenie.

MODEL UKRYTY

Jeśli zdecydujesz się na tę formę współpracy – to Ty podpisujesz umowę z klientem, jak i utrzymujesz z nim kontakt. My, w ramach outsourcingu, wykonujemy wszystkie zadania SEO i dostarczamy Ci raporty dotyczące wyników jego strony. Oficjalnie jednak to Ty zajmujesz się klientem i czerpiesz z tego zyski

DLACZEGO Z NAMI?

1

Bez zobowiązań - Współpracujemy ze sobą tak długo, jak tylko chcesz. Mamy otwarte zasady i najważniejsze jest to, aby każda strona czerpała z programu partnerskiego korzyści.

2

Ekspresowy start - Kiedy zawrzemy umowę – możesz od razu działać. Będąc naszym Klientem i partnerem, możesz liczyć na błyskawiczne działanie naszych specjalistów od SEO.

3

Błyskawiczny kontakt - Przepływ informacji między nami a Tobą to podstawa. Dlatego masz przydzielonego opiekuna, do którego możesz zwrócić się w dowolnym momencie, a on – szybko zareaguje na Twoje wiadomości.

4

Elastyczna współpraca - Cenimy sobie indywidualne podejście. Dlatego oferujemy elastyczne warunki współpracy, dostosowane do Twoich oczekiwań. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Najczęstsze pytania

Liczne, ale główna korzyść to gwarantowane stałe i wysokie % na start od każdej faktury dla klienta, który pojawił się z Twojego polecenia.

Na tym polu również wykazujemy dużą elastyczność. Zależy nam, aby nasze partnerstwo było jak najbardziej owocne, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować m.in. wspólne akcje marketingowe, rozszerzyć portfolio usług, a nawet zniżki na realizowane prace. Chętnie też posłuchamy Twoich sugestii. W końcu będziesz naszym partnerem.

Korzyści czerpiesz od pierwszego miesiąca, kiedy zostanie podpisana umowa z klientem z polecenia.

Cóż… w zasadzie, to nie. Gdyby koty i psy miały podmiotowość prawną, równie dobrze moglibyśmy zawrzeć umowę na pupila Twojego sąsiada… Ale że jej nie mają, to możemy podpisać umowę na Ciebie jako osobę fizyczną.

Kiedy klient trafi już do nas – możemy go wziąć całkowicie pod swoje skrzydła. Chyba że chcesz go obsługiwać, wówczas nie ma problemu. Wtedy – na Twoje życzenie – dostarczymy wszelkie informacje na temat prac związanych z jego biznesem w sieci, dzięki czemu będziesz mógł zaprezentować mu rzetelne dane.

Naturalnie – w końcu to partnerstwo, aby było owocne – potrzebujesz wiedzy i narzędzi, by lepiej promować proponowane usługi. Dlatego przeprowadzimy wszelkie niezbędne szkolenia, dzięki którym będziesz lepiej otrzaskany z tematem, co pozwoli Ci swobodniej zaprezentować dostarczane rozwiązania.

Chyba wiesz co chcemy Ci
przekazać? Możesz
rozwijać się 10x szybciej
oraz 10X mądrzej

Szybka Wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Checkboxes