AUDYTY I KONSULTACJE DLA BIZNESÓW,
KTÓRE CHCĄ ZOSTAć REKINEM W BRANŻY

Jeśli masz swoją stronę lub sklep internetowy to na pewno zastanawiasz się jak Twój biznes może działać sprawniej.

🦈 Szybciej.

🦈 Taniej.

🦈 Skuteczniej.

Problem w tym, że po jakimś czasie każdy z nas patrzy przez swój pryzmat i nieświadomienie omijamy część rozwiązań, które mogą wyskalować naszą sprzedaż.

*Twoja sprzedaż może być na Marsie, zanim doleci tam Elon swoją Teslą, na serio!*

skoro misja i cel są jasne,
czas ustalić plan działania

1

Opisz, krótko jak wygląda obecnie Twój biznes online, co chciałbyś przeanalizować i jakie problemy w nim Ty widzisz.

2

Wrócimy do Ciebie z konkretną ofertą Audytu. Planem jak możemy go wykonać, ceną i czasem realizacji.

3

Umówimy się na krótkie spotkanie online, na którym omówimy wyniki audytu i przemyślimy jak można wdrożyć wprowadzone zmiany!

A może konsultacja z zakresu UX?
CZYM TO SIĘ RÓŻNI?

Audyt UX jest najczęściej skupiony na ścisłym celu.

W przypadku e-commerce może być to duża liczba porzuconych koszyków a stronach internetowych mało zostawionych leadów.

Konsultacja UX jest idealnym rozwiązaniem, jeśli wiesz że coś jest nie tak, ale chciałbyś upewnić się, czy myślisz i działasz w dobrym kierunku.

Być może jest to problem w architekturze informacji na stronie?

Może potrzebujesz kogoś do doradzania w zakresie UX regularnie, by wprowadzać najlepsze rozwiązania i nie przepalać budżetu?

UWAGA! PO KONTAKCIE Z NAMI ZMIENISZ SWÓJ BIZNES o 180°

OPISZ SWój problem a my wrócimy
z konkretną propozycją działań

Nasi klienci cenią w nas to, że przejujemy inicjatywę.

To my zaproponujemy Ci jak możemy pomóc w zakresie UX (jak i całej strategii) bez zbędnych briefów czy rozmów opartych na tanich scenariuszach sprzedażowych.

Wierzymy, że dla naszych klientów biznes nie jest “podróżą” (czym konkurencja próbuje zakryć brak realnych wyników), ale procesem od punktu A do punktu B.

Dlatego chcemy Ci pomóc dojść tam, gdzie chcesz.

Zdobyć biznesowe szczyty i zostać wymiataczem w Twojej branży.

Jak najszybciej się da. Bez zbędnego bullsh*tu.

JESTEŚMY KOMPLEKSOWYM
PARTNEREM W ZAKRESIE UX/UI DESIGN

Oprócz doradztwa i audytów w zakresie User Experience zajmujemy się projektowaniem stron i aplikacji. Dzięki temu SEMTREE jest Twoim partnerem i jednocześnie zewnętrznym zespołem, na który możesz liczyć.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu:

🦁 Sklepów i platform e-commerce

🦁 Stron internetowych

🦁 Landing Page

🦁 Systemów IT / IoT

🦁 Aplikacji mobilnych

ZOSTAŃ KRÓLEM SWOJEJ DŻUNGLI,
DZIĘKI ux, który sprzedaje LEPIEJ

NIE SKOŃCZ JAK JACEK
ON DALEJ CZEKA NA REZULTATY

Dzięki współpracy z SEMTREE masz możliwość kontaktu z kimś, kto wreszcie obsłuży Twój biznes na serio.

Oprócz UX/UI doradzimy Ci w tematach rozwoju i strategii, dzięki czemu Twój biznes osiągnie stały i mierzalny wzrost.

*Każdego miesiąca Twój brand będzie coraz silniejszy!*

Pamiętaj, że konkurencja z każdym dniem myśli jak przebić Twoją firmę. Zacznij działać już teraz, by nie wypaść z rynku!

Najczęstsze pytania

To zawsze kilka kroków. Najpierw trzeba sprawdzić, co nie gra, więc robimy audyt. Dzięki niemu dowiadujemy się również, czego oczekują goście Twojej witryny. Później projektujemy rozwiązania, poprawiające doświadczenia użytkowników. Jeśli zaakceptujesz nasze propozycje – bierzemy się za wdrożenie tych zmian. Voila! Oto nowa odsłona Twojej strony, jeśli chodzi o funkcjonalność i budowę interface’u.

Wykorzystujemy różne narzędzia, pozwalające sprawdzić stan UX i zaprojektować rozwiązania (również w zakresie UI), które poprawią doświadczenia użytkownika. Wśród nich mamy takie programy do audytu jak m.in. Hotjar, UserTesting, Crazy Egg i odpowiednio – do projektowania – Sketch, Adobe XD InVision.

To Ty decydujesz, czego chcesz. Jeśli uważasz, że potrzebujesz wyłącznie poprawy UX czy UI – jak najbardziej możesz skorzystać z tej opcji.

Przede wszystkim potrzebujemy informacji o Twojej grupie docelowej, oczekiwaniach względem funkcjonalności i preferencji dotyczących wyglądu. Jeśli uważasz, że jeszcze jakieś szczegóły są ważne – również chętnie o nich posłuchamy. Każdy szczegół na pewno przełoży się na ostateczny wygląd i działanie witryny!

Najprościej ujmując – UX (User Experience) to mechanika strony, wpływająca na doświadczenia użytkowników z nią, czyli – czy łatwo się na niej odnajdują, jakie wzbudza emocje, czy nie mają problemu w odnajdywaniu interesujących ich sekcji i produktów. Ściśle wiąże się z tym UI, czyli User Interface – panel sterowania użytkownika. To m.in. przyciski i opcje dostępne dla internauty, który odwiedza Twoją witrynę. Ich odpowiedni układ wpływa na sprawność operowania w serwisie.

Odpowiednie UX zwiększa zaangażowanie odbiorców i wspiera konwersję ruchu. Jeśli strona jest czytelna, intuicyjna i pomaga szybko odnaleźć to, czego się szuka, a do tego – da się na niej łatwo złożyć zamówienie, wówczas staje się bardziej przyjazna. Jeśli zaś zaniedbasz ten aspekt – internauci mogą odbijać się od witryny już na samym wejściu.

Terminy te są ściśle ze sobą powiązane. UI to przede wszystkim zespół elementów wizualnych i interaktywnych. UX z kolei odnosi się bardziej do działania strony, a także tego, czy odpowiada ona na potrzeby użytkownika i jakie wywołuje w nim odczucia.

Chyba wiesz co chcemy Ci
przekazać? Możesz
rozwijać się 10x szybciej
oraz 10X mądrzej

Szybka Wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Checkboxes