Dlaczego warto powierzyć
to właśnie NAM?

Wartościowe treści to coś, na czym znamy się doskonale. Wiemy, jak tworzyć dobre teksty z punktu widzenia SEO i marketingu, by – z jednej strony – zapewniły wysoką pozycję w wyszukiwaniach, a z drugiej – zachęcały klienta do działania.

o z kolei oferuje wiele innych agencji interaktywnych? Bełkot… Przesycone frazami, wymuszającymi mielenie tego samego tematu w kółko treści, które w rzeczywistości nie mają większego przełożenia na Twój sukces… Ale powiedzą Ci, że „tak trzeba”, „inaczej się nie da”…

Do tego nierzadko traktują ostatecznych odbiorców jak średnio rozgarnięte małpy

WIEMy, że da się inaczej

Wartościowe treści to coś, na czym znamy się doskonale. Wiemy, jak tworzyć dobre teksty z punktu widzenia SEO i marketingu, by – z jednej strony – zapewniły wysoką pozycję w wyszukiwaniach, a z drugiej – zachęcały klienta do działania.

Co z kolei oferuje wiele innych agencji interaktywnych? Bełkot… Przesycone frazami, wymuszającymi mielenie tego samego tematu w kółko treści, które w rzeczywistości nie mają większego przełożenia na Twój sukces…

Ale powiedzą Ci, że „tak trzeba”, „inaczej się nie da”… Do tego nierzadko traktują ostatecznych odbiorców jak średnio rozgarnięte małpy

UWAGA! PO KONTAKCIE Z NAMI ZMIENISZ SWÓJ BIZNES o 180°

TREŚCI NAPISZą CI COPYWRITERZY ✍🏻

Współpracujemy z copywriterami, którzy podzielają naszą filozofię, schodząc z utartych szlaków i działając nieszablonowo.

Przygotujemy skuteczny w działaniu content na stronę główną, podstrony i strony produktowe. To Twoja wizytówka, dlatego, obok tego, że pozwalają one zapoznać się z Twoją ofertą, dostarczają niezbędnej i potrzebnej klientom wiedzy na jej temat i faktycznie sprzedają usługi czy produkty, powinny budzić Twoją dumę.

Zoptymalizowane pod SEO i ściśle marketingowe teksty na stronę to nie wszystko. Podejmiemy się także pisania Twojego bloga. Takie treści mają dwa zasadnicze zadania:

  • pomagają w efektywnym windowaniu strony przez linkowanie i dodatkowe nasycenie frazami,
  • budują Twój wizerunek jako eksperta.

To ważne, by zyskać zaufanie, a – co za tym idzie – wzbudzić gotowość do podjęcia dalszych działań. Gwarantujemy przy tym, że Twój odbiorca, zamiast typowej papki, dostanie wraz z treściami czyste „mięcho”.

...LUB SZTUCZNA INTELIGENCJA 🛸

Idziemy z duchem czasu. Wiemy, jakie możliwości ma sztuczna inteligencja i co może zaoferować w ramach SEO i content marketingu.

Sami korzystamy z narzędzi, dostarczanych naszej branży przez specjalistów od AI. Nie działamy jednak bezrefleksyjnie. Nawet najlepszy robot wymaga nadzoru, ale i prawidłowej obsługi

Korzystając z najlepszych dostępnych programów, zadbamy o to, by stworzone przez sztuczną inteligencję teksty były najwyższej jakości – pod względem merytorycznym, poprawności językowej i z punktu widzenia marketingu. Gwarantujemy, że będą odpowiadały najwyższym wymogom.

COPY JAK Z KOSMOSU,
ALE PISANE NA PLANECIE ZIEMIA 🚀

Na stronie masz teksty, które nawet Cię satysfakcjonują, ale czegoś jeszcze w nich brakuje? To świetnie! Zamiast tworzyć je na nowo i narażać Cię na koszty, zajmiemy się ich optymalizacją i korektą.

Zadbamy o właściwe nasycenie frazami, poprawimy ewentualne błędy językowe, a także uczynimy je bardziej przystępnymi dla odbiorców. Wychodzimy z założenia, że jeśli coś jest dobre, a może być lepsze, to nie ma potrzeby wszystkiego zdzierać do fundamentów.

Trzeba tylko… zrobić mały remont, który sprawi, że content na stronie będzie lepiej się pozycjonował, a z drugiej strony – skuteczniej zatrzyma klientów, przeglądających ofertę.

MASZ PYTANIE?
JESTEŚMY tu PO TO, BY DORADZAć

Treści na stronie mogą być merytoryczne, dobrze się pozycjonować, a jednocześnie – interesujące dla ich odbiorcy.

My też mamy dość bełkotu, jaki serwują inni, skoro da się to zrobić inaczej, lepiej. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co możemy Ci zaproponować?

Jak wygląda współpraca z nami w zakresie tworzenia tekstów pod content marketing i SEO, czy to na stronę internetową, czy bloga? To już chyba wiesz, co musisz zrobić… Mail, telefon… sam wybierz formę kontaktu, a my chętnie powiemy Ci więcej o naszej ofercie.

Najczęstsze pytania

To złożone pytanie i nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wiele zależy od tego, jak dużo publikuje Twoja branżowa konkurencja, a także od oczekiwanych efektów. Konieczny, więc będzie stosowny rekonesans wśród firm, które walczą z Tobą o klienta.

Tekstu? Na pewno! Jednak jeszcze ważniejsze jest to, aby np. treść artykułu była sensowna, napakowana wartością merytoryczną i by się ją dobrze czytało. Dlatego musi być odpowiednio uporządkowana, opatrzona np. tabelami i wypunktowaniami (o ile to możliwe), a także właściwie nasycona słowami kluczowymi.

Hej, to Ty jesteś ekspertem w swoim biznesie i dziedzinie! Jeśli dodatkowo masz smykałkę do pisania – be our guest! Możemy operować na Twoich tekstach.

Bo w żadnym wypadku nie stawiamy na półśrodki. Teksty mają być profesjonalne, dopasowane do profilu klienta i jego odbiorcy. Dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi copywriterami, którzy mają wieloletnie doświadczenie, wiedzę z obszaru różnych dziedzin, a także weryfikują treści pod kątem merytorycznym.

Why not both? Współpracujemy zarówno z profesjonalnymi copywriterami, jak i korzystamy z nowoczesnych narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, która optymalizuje czas pracy nad tekstami. Jednak nie wrzucamy ich prosto z generatora – każdy z nich wymaga stosownej korekty i sprawdzenia, czy AI nie walnęło jakiegoś babola. To istotne – w końcu to „tylko” maszyna.

To zdecydowanie jeden z najgorszych pomysłów, na jaki można wpaść. Niestety – wielu wciąż popełnia ten błąd. A dlaczego tak nie wolno? W skrócie – polityka Google. Nieco szerzej – wyszukiwarka ocenia duplikaty jako nieprzydatne i niskiej jakości treści. Z kolei misją Google jest dostarczanie maksymalnie wartościowych, unikalnych informacji. A co się stanie, jak wrzucisz duplikat na swoją witrynę? Wówczas Panda (tak, tak – tak się nazywa algorytm za to odpowiedzialny) da jej po głowie i obniży jej pozycję.

Mają one duży wpływ na pozycjonowanie strony, bo Google to przede wszystkim wyszukiwarka treści. Kiedy użytkownik wpisuje konkretne hasła i zatwierdza ich wyszukiwanie, algorytmy muszą ją powiązać z określonymi frazami kluczowymi. Tymi z kolei nie da się tak po prostu spamować. Muszą one być „ubrane” w odpowiednią treść, dostarczającą unikalnej i eksperckiej wiedzy na dany temat.

Chyba wiesz co chcemy Ci
przekazać? Możesz
rozwijać się 10x szybciej
oraz 10X mądrzej

Szybka Wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Checkboxes