STAŁA OPIEKA NAD STRONĄ?
NIE MUSISZ MIEĆ INFORMATYKA NA ETACIE! 👇

Zapomnijcie o zmartwieniach związanych z opieką nad stroną internetową. Nie musisz przejmować się, że instalacja jakiejś wtyczki rozsypie Ci całą stronę i trzeba będzie ją tworzyć całkowicie od nowa. Nasza drużyna ekspercka czuwa jak smok nad skarbcem, tylko że zamiast ognia wypluwa kod, który otacza opieką Waszą witrynę!

Z SEMTREE w zapasie, możecie robić swoje interesy bez zastanawiania się, czy Wasza strona zostanie zaatakowana.

Nie czekajcie, aż Wasza strona stanie się grą dla złośliwych hakierów. Nasza ochrona sprawi, że będziecie bardziej nietykalni niż Chuck Norris w najlepszych latach!

Z SEMTREE na barykadach, Wasza strona jest chroniona lepiej niż tajemnica starego kapitana-pirata.

HDajcie swojej stronie kompana, który wie jak radzić sobie z codziennymi problemami z nią związanymi, jak nikt inny. To jak mieć na pokładzie Mistrza Yody, tylko że w świecie web!<

CO WCHODZI W ZAKRES NASZY USŁUG?
JUŻ TŁUMACZYMY!

Nasza oferta w zależności od pakietu różni się tym co zawiera, dlatego jeśli chcesz poznać ich rodzaje – napisz do nas lub wyślij wiadomość. Poniżej przedstawiamy kluczowe punkty:

  • Monitoring uptime strony,zmian w plikach i kodzie 24/7
  • Monitoring czynności użytkowników
  • Kopie zapasowe
  • Aktualizacje CMS, motywów, wtyczek
  • Godziny pracy specjalisty w cenie
  • Szybki czas reakcji na awarie

NIE TWORZYMY STRON. BUDUJEMY
ZYSKI I PROFESJONALNY WIZERUNEK

W SEMTREE zajmujemy się również tworzeniem stron internetowych, które budują wiarygodność i pokazają, że jesteś “The Best” w swojej dziedzinie.

Nie wykonujemy szablonowych stron, które po kilku miesiącach trafiają do kosza, ale dedykowane rozwiązania w których skład wchodzi:

🚀 Indywidualny projekt graficzny
🚀 Bezpłatne konsultacje w zakresie UX podczas tworzenia
🚀 Pełna Responsywność
🚀 Wdrożenie do wygodnego CMS
🚀 Przeszkolenie z działania

…i poprawki do pełnej akceptacji projektu

WIERZYMY, że profesjonalny
wizerunek jest najważniejszym
aktywem XXi Wieku

Najczęstsze pytania

Tak! Wtyczki i motywy do popularnych CMSów pisane są przez ludzi, którzy jednak popełniają błędy, a wiele z nich może zawierać poważne luki w zabezpieczeniach. Aktualizacje wnoszą wiele poprawek bezpieczeństwa jak i nowe funkcjonalności, które mogą być niezbędne do prawidłowego działania strony.

Podobno ludzie dzielą się na takich co robią backupy i takich, którzy dopiero zaczną je robić. Kopia zapasowa jest gwarancją możliwości powrotu do stanu w którym wszystko działało prawidłowo.

Jak najbardziej! Chociaż w dzisiejszych czasach to „schakowanie” wiąże się najczęsciej z umieszczeniem na niej reklam, przekierowań na różne dziwne strony lub przekształceniem jej w maszynkę do zalewania spamem. W telegraficznym skrócie chodzi o to, żeby włamywacz mógł zarobić kosztem Ciebie i Twoich klientów.

Chyba wiesz co chcemy Ci
przekazać? Możesz
rozwijać się 10x szybciej
oraz 10X mądrzej

Szybka Wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Checkboxes