Spis treści

W końcu przyszedł ten moment… Musimy się nieco pochwalić, abyś wiedział, dlaczego warto postawić właśnie na SEMTREE. Sęk w tym… że my naprawdę jesteśmy tego pewni. Znamy rynek SEM/SEO, wiemy, jak traktowani są klienci w poszczególnych agencjach. Rozumiemy też frustrację, jaka pojawiała się u wielu inwestorów, stawiających na pozycjonowanie, które miało być profesjonalne i dawać efekty. Jeśli więc chcesz poznać firmę, która nie będzie Cię okłamywać, zagra z Tobą w otwarte karty i będzie szanowała Twoje pieniądze – przeczytaj ten tekst.

Wytyczamy nowe szlaki w branży SEO

Tak… tego typu teksty zawsze brzmią górnolotnie, ale pozwól, że wyjaśnimy Ci, o co nam chodzi. Tym nowym szlakiem bowiem nie jest odkrywanie SEO i wszelkich działań marketingowych w sieci na nowo. Nowe ścieżki, to przede wszystkim nowe podejście do klienta. Za zadanie obraliśmy sobie to, aby zapewnić usługę, która de facto stanowi inwestycję. Każda z nich zaś musi się zwrócić. Owszem, wiąże się to z pewnymi kosztami. Te pieniądze też powinny trochę popracować. Ale za to my możemy dać Ci gwarancję, że podejmiemy wszelkie czynności, jakie będą adekwatne do Twojego biznesu, aby odnosił on sukces w Internecie, czego odwzorowanie znajdziesz w swoim budżecie.

Podchodzimy do UX na serio

A teraz… zdradzimy Ci pewien sekret. Niewykluczone, że gdy wyszukiwałeś agencji SEO w sieci, rzucił Ci się w oczy inny akronim – SXO. Jeśli tak, to na pewno przeczytałeś o tej usłudze jako o unikatowym połączeniu SEO i UX, nastawionym na to, by uczynić stronę bardziej przyjazną, a z drugiej strony – widoczną. Jednocześnie prezentuje się SXO jako tańszą alternatywę dla UX… Gdzie tkwi szkopuł?

W tym, że z prawdziwym UX ma to niewiele wspólnego. Bo widzisz… aby zadbać o dobre doświadczenia użytkownika ze stroną, trzeba badań, testów i analiz, stosownego audytu, który prześledzi, co może nie pasować odbiorcom danej witryny. To osobna specjalizacja – dlatego powinien zająć się tym wykwalifikowany profesjonalista. Z kolei w przypadku SXO… No cóż… sprowadza się to tylko do kilku powszechnie znanych w branży dobrych praktyk, a do tego najczęściej „wdraża je” pozycjoner, niemający merytorycznego przygotowania do pracy nad User Experience. Zasadniczo więc… super, że ktoś wykonuje taką robotę, ale to wciąż zamyka się jedynie w obszarze pozycjonowania.

W SEMTREE wiemy, jak duże ma znaczenie prawdziwe UX, dlatego stanowi osobną usługę. Przeprowadzimy wszelkie niezbędne testy, analizy – w tym te z udziałem respondentów, stanowiące podstawę późniejszego działania. Wszystko to jest istotne, aby zapewnić użytkownikom właściwe doświadczenie z Twoją witryną.

Kampanie PPC – nie tylko w Google Ads!

Dodatkowo oferujemy znacznie więcej w zakresie SEO/SEM niż przeciętna firma z tej branży. To obejmuje m.in. wyjście poza popularne kampanie PPC. Będziemy Cię promować z użyciem większej ilości systemów niż tylko Google Ads czy Facebook Ads. Tam, gdzie się da reklamować i gdzie możesz znaleźć klientów, tam umieścimy Twoją reklamę. Skuteczność to jeden z najważniejszych priorytetów. Dlatego nie boimy się wychodzić poza wszelkie ramy i szukać rozwiązań tam, gdzie inni ich nie dostrzegają.

Traktujemy poważnie naszych klientów

Rzetelność i uczciwość wobec zleceniodawców to podstawa. Zawsze też wsłuchujemy się w potrzeby każdego klienta. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szereg różnych pakietów, które będą dostosowane najlepiej do Twoich oczekiwań. Działamy elastycznie, bo wiemy, jak mocno mogą różnić się profile firm, nawet jeśli działają w tej samej branży.

Wiemy, że nie przychodzisz do nas po to, abyśmy zanudzali Cię pojęciami, które, być może, niewiele Ci mówią, albo – wręcz przeciwnie – są wręcz banalne, by je tłumaczyć. Po prostu – słuchamy, co chcesz osiągnąć, do kogo chcesz dotrzeć i jaki mniej więcej budżet jesteś w stanie na to przeznaczyć. Naszym zadaniem zaś będzie z jednej strony dopasowanie stosownych rozwiązań (które wdrożymy, gdy uzyskamy od Ciebie akceptację), a z drugiej – wykonanie wszelkich czynności, jakie pomogą Ci odnieść sukces.

Realizacja Twojego celu jest dla nas bardzo ważna. Satysfakcja z wykonywanej usługi będzie w zasadzie jedną z niewielu kwestii, jakie będą decydowały o tym, czy chcesz się z nami na dłużej wiązać (o czym więcej poniżej). Twoje zwycięstwo to także nasz tryumf. W opinii SEMTREE – to optymalne i najuczciwsze podejście.

Poważne traktowanie jednak to nie tylko wzajemny szacunek i oglądanie każdej Twojej złotówki kilka razy, by mieć pewność, że została dobrze zainwestowana. W trosce o bezpieczeństwo inwestorów stawiamy także duży nacisk na opiekę nad stroną, obejmującą również cyberbezpieczeństwo. Będziemy skrupulatnie monitorować Twoją witrynę pod różnymi kątami i błyskawicznie reagować na Twoje zgłoszenia. Wiele naturalnie zależy od wybranego pakietu, ale bez obaw – nawet jeśli wybierzesz ten tańszy, gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany.

Nie będziemy Ci wciskać kitu – przedstawimy sytuację taką, jaką jest

Okej, są pewne czynności, które niezależnie od branży, przeprowadza się na każdej stronie. Wśród nich są m.in. różnego typu audyty. Sprawdzimy więc, jak wygląda aktualna pozycja witryny, dowiemy się, co wpływa na to, a także przeczeszemy serwis w kontekście jego odbioru przez klientów – czy jest on czytelny i przyjazny dla nich. Wbrew pozorom – to bardzo istotne. Dlaczego – to wyjaśniamy w innych artykułach, w tym m.in. dotyczących audytu UX i UI.

Co dalej? To już zależy od Ciebie. Wiemy, że praktyka wielu agencji interaktywnych i podobnych „partnerów” (którzy wcale po partnersku Cię nie potraktują) polega na tym, aby wcisnąć klientowi największe pakiety, by jak najwięcej kasy od niego wyciągnąć. Na to naszej zgody nie ma!

Natomiast – zawsze będziemy działać w ramach, w jakich od nas tego oczekujesz. Możemy bowiem jedynie wskazać mankamenty, których niewykluczone, że Ty, albo Twoi spece nie widzieliście. Zdamy Ci raport i na tym nasza współpraca się skończy. Ale! możemy też wziąć się do aktywnej współpracy. To znaczy:

  • unowocześnimy i poprawimy Twoją stronę, by była ona zgodna z najwyższymi standardami,
  • stworzymy dla Ciebie nową witrynę – albo na bazie szablonu, albo od podstaw,
  • zajmiemy się zadaniami z zakresu SEO i SEM, które będą odpowiadały potrzebom Twojej branży i firmy…

… oraz zrobimy szereg innych rzeczy, jakie tylko będą konieczne, abyś odniósł sukces w sieci.

Nie czekamy biernie – działamy aktywnie i kreatywnie!

Jako klient masz prawo oczekiwać i wiedzieć, co będziemy robić. Wiemy, że wiele agencji działa inaczej, tj. oczekuje, abyś zapłacił, a później się nie wtrącał. Ale jak masz nie dopytywać i oczekiwać kontaktu czy informacji, skoro tu chodzi o Twój biznes!? Nam też się w pale nie mieści takie olewackie podejście. Dlatego mamy inną filozofię.

Przede wszystkim – dbamy o sprawny kontakt i przepływ informacji między nami a Tobą. Jeśli coś się zmieni np. w algorytmach Google, co będzie miało wpływ na to, jak będzie plasował się w rankingu wyszukiwarki Twój biznes – damy Ci o tym znać. Jeśli znajdziemy rozwiązanie, które może pomóc prowadzonej przez Ciebie firmie lepiej docierać do odbiorców – powiadomimy Cię o tym. Zawsze staramy się znaleźć nieszablonowe rozwiązania – naturalnie zgodnie z wszelkimi zasadami – abyś mógł skutecznie wyprzedzić swoją konkurencję. Liczymy przy tym na aktywną kooperację z obu stron.

Nie zwiążemy Cię ze sobą karami umownymi

Jeśli w czymś inne agencje są mistrzami, to właśnie we wciskaniu kitu… ale nie tylko. Są zdolne również pod względem wciskania w umowy zapisków o karach umownych i straszeniu procesami sądowymi. Niestety – to paskudna praktyka, która de facto wiąże się ze zmuszaniem inwestora do tego, aby pozostał „klientem”, czy raczej – łosiem – do momentu wygaśnięcia umowy.

Nie godzimy się na to i odżegnujemy się od takiej polityki. W naszym odczuciu ważne jest to, aby zachęcać Cię do tego, byś z nami pozostał dalej. Nagrodą za to będzie najwyższa troska o to, aby Twój interes w sieci odpowiednio się kręcił, docierał do odbiorców i skutecznie konwertował ruch. Uważamy, że to tworzy o wiele lepszy klimat współpracy i rodzi większe, obopólne zaufanie niż bat nad głową.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zgłoś się do nas!

To najważniejsze rzeczy, jakie przemawiają za tym, aby swoją przyszłość w sieci związać z SEMTREE. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy znają rynek SEO od podszewki. Korzystamy z najlepszych dostępnych narzędzi, działamy aktywnie, by klienci mogli odnosić oczekiwane rezultaty swojej działalności. Jednocześnie nie przerzucamy na Ciebie odpowiedzialności ani nie zarzucamy Cię technikaliami, jakie Ci się do niczego nie przydadzą. To my trzymamy rękę na pulsie, dbamy o to, abyś był dobrze poinformowany o stanie swojego biznesu w Internecie, robimy wszystko, aby miejsce w rankingu stale pozostawało wysokie. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co dla Ciebie zrobimy? Skontaktuj się z nami – po prostu!